Vlasová kosmetika

Naše produkty spojují sílu přírodních bylinek, aby vaše vlasy byly silné, zdravé a krásné. 

Vyberte si přírodní péči, která dýchá s vašimi vlasy. 

Bylinný vlasový šampon 300ml

Jemný vlasový šampon z řady Štěstí baronky V. pro Vaše vlasy s příznivým vlivem na pokožku je vhodný pro každodenní používání. Příznivou kombinací jemných pěnících složek, derivátů kokosového oleje a přírodních látek z bylinného výluhu je dosaženo velmi dobrých mycích a dermatologických účinků. Dodává Vašim vlasům přirozenou měkkost, hebkost a lesk. Použití: Naneste na mokré vlasy, vmasírujte až ke kořínkům a důkladně opláchněte.

149,00 Kč

Bylinná vlasová voda 110ml

Vlasová voda z řady Štěstí Baronky V., jejíž základem je výtažek ze směsi bylin dle starodávného receptu, napomáhá ke zvýšení lesku, posilování, urychlení růstu a hustotě vlasů.Snaží se zabránit jejich vypadávání a lámání. Je vhodná pro každodenní péči, posiluje vlasové kořínky a pomáhá udržovat pokožku zdravou pro zdárný růst vlasů. Další informace jsou k dispozici v příbalovém letáku.

218,00 Kč

Bylinný vlasový balzám 250ml

Jemný bylinný balzám z řady Štěstí baronky V. vyváženě pečuje o Vaše délky vlasů. Příznivou kombinací jemných složek balzámu, přírodních a kondicionačních látek zlepšuje rozčesávání vlasů, vyhlazuje povrch vlasového vlákna po celé jeho délce, proniká hluboko do vlasů až ke kořínkům a dodává jim přirozenou hebkost, pružnost a lesk. Chrání vlasy před opětovným zamaštěním. Je vhodný pro každodenní používání. Použití: Naneste na mokré délky vlasů, vmasírujte a po chvíli důkladně opláchněte.

149,00 Kč

Bylinný vodový lak na vlasy 200ml

Bylinný vodový lak na vlasy z řady Štěstí baronky V. s mechanickým rozprašovačem. Dodává pevnost a tvar účesu se současným působením přírodních látek ze směsi bylin. Aplikace laku je díky mechanickému rozprašovači velmi snadná a účinná. Díky unikátní kombinaci složení lak nezatěžuje vlasy, lze jej snadno vymýt i vyčesat a zároveň výtažky z bylin na vlasy blahodárně působí. Nedochází k jejich vysoušení. Lak v tomto provedení lze opakovaně plnit. Použití: Před upotřebením lahvičku protřepejte, aby se promíchaly aktivní látky. Nanášejte na vlasy ze vzdálenosti cca 20 cm. Při zasažení očí vypláchněte vodou.

169,00 Kč