Pleťová kosmetika

Naše produkty spojují sílu těchto přírodních bylinek, aby vaše pleť byla svěží, zářivá a zdravá.

Vyberte si přírodní péči, která dýchá s vaší pletí.

Denní bylinný pleťový krém 50ml

Hydratační gel, určený k zevnímu použití, jehož základem je výluh z našich oblíbených druhů bylin. Zjemňuje, zklidňuje a tonizuje unavenou pleť. Možné použití i jako základová maska pod krém. Vhodný pro každodenní péči. Použití: Jemně naneste na pokožku dle potřeby. 

137,00 Kč

Noční bylinný pleťový krém 50ml

Hydratační gel, určený k zevnímu použití, jehož základem je výluh z našich oblíbených bylinek. Zjemňuje, zklidňuje a tonizuje unavenou pleť. Možné použití i jako základová maska pod krém. Vhodný pro každodenní péči. Použití: Jemně naneste na pokožku dle potřeby. 

137,00 Kč

Bylinná pleťová voda pro ženy 110ml

Pleťová čistící voda z řady Štěstí Baronky V., jejíž základem je výluh z našich oblíbených druhů bylinek dle starodávného receptu, napomáhá ke zjemnění, zklidňování a tonizování unavené pleti. Vhodná pro každodenní použití péče o pleť, odličování, čistění pleti a při výskytu akné. Další informace a návod k použití naleznete v příbalovém letáku.

218,00 Kč

Bylinná pleťová voda pro muže 110ml

Pleťová čistící voda pro muže z řady Štěstí pana Ondřeje, jejíž základem je výluh z našich oblíbených bylinek dle starodávného receptu, napomáhá ke zjemnění, zklidňování a tonizování unavené pleti. Vhodná pro každodenní použití péče o pleť, odličování, čistění pleti a při výskytu akné. Další informace a návod k použití naleznete v příbalovém letáku.

218,00 Kč